Durf – Ontdek – Beleef | Voor avontuurlijke outdoor activiteiten met vrienden, familie, collega’s of klasgenoten
Aan de rand van Dinxperlo, midden in het prachtige Bargerbos, ligt Try Out: het natuurlijke buitenspeel- en outdoorpark van de Achterhoek. Een plek waar je voelt wat buitenspelen echt met je doet. Waar je druft, ontdekt en beleeft. Of je nu met je gezin komt, met vrienden, collega’s of je klas; bij ons vind je avontuur, plezier en volop ruimte om grenzen te verleggen.
Klimmen, klauteren, ravotten of gewoon genieten van wat de natuur te bieden heeft – Het kan allemaal. Onze sportieve begeleiders staan klaar om iedereen een veilige, leuke en verrassende ervaring te geven. Kom naar buiten, laad jezelf op en maak herinneringen die je niet snel vergeet. Try Out is avontuur voor jong en oud.
Www.tryoutpark.nl
info@tryoutpark.nl
Bargerdijk 2, De Heurne/Dinxperlo
€ 34,50 per persoon
Vanaf 40 personen | Zin in uitgebreid tafelen en samen genieten? Ons Bourgondisch Buffet barst van de smaak! Van zalmtaartjes en carpaccio tot runderstoof, gamba’s en seizoensgroenten, met als start een heerlijk glaasje soep!
€ 37,50 per persoon
Lekker eten, gezellig rondlopen en bijpraten? Ons Walking Dinner is ideaal voor groepen die van afwisseling én sfeer houden! Vanaf 35 personen.
Prijzen op aanvraag
Een gezellig groepsuitje begint bij Het Noorden van Aalten... de ideale plek voor elk groepsuitje!
Vanaf 25 personen
Onbezorgd afscheid nemen bij het Noorden. Kies voor een condoleance arrangement bij Het Noorden in Aalten.
vanaf 25 personen
Onze dagfeest arrangementen zijn geschikt voor groepen vanaf 25 personen en volledig aan te passen aan jouw wensen. Denk aan feestelijke hapjes, een uitgebreide lunchproeverij, een sprankelend welkomstdrankje of een gezellige borrel met speciaalbieren en wijnen.