31 juli 2025
12:00-00:00 uur
Markt in Aalten en Het Noorden
Aalten Dagen 1
Aalten Dagen 2025 – Proeven, Proosten & Plezier bij Het Noorden!
🗓 Donderdagen 31 juli en 7, 14, 21 augustus
Zodra de zomerse donderdagen in augustus aanbreken, bruist het centrum van Aalten tijdens de Aalten Dagen. Vier donderdagen lang is het feest in het dorp – en bij Het Noorden ben je precies op de juiste plek om dat te beleven.
Vanuit onze eet-, speel- en biertuin ben je zo in het hart van de markt, of juist lekker weg van de drukte met een fris drankje in de hand. Veel vaste gasten en dorpsgenoten gebruiken Het Noorden als uitvalsbasis: even lunchen, borrelen of bijtanken tussen het struinen en snuffelen door.
⸻
Het programma op een rijtje:
🕛 12:00 – 18:00 uur
Restanten- & streekmarkt in het centrum
Kinderprogramma & -rommelmarkt voor de jonge bezoekers
🍽 Vanaf 11:00 uur
Lunch, diner & borrel op z’n Achterhoeks bij Het Noorden
Reserveer je plekje op ons zonovergoten terras of onder de bomen in de biertuin
🎸 Vanaf 20:00 uur
Feest op de Markt!
Samen met collega-horeca zorgen we voor muziek, sfeer en gezelligheid. Elke donderdag een liveband, gratis toegankelijk voor iedereen.
⸻
Of je nu komt om te proeven van streekproducten, te proosten met vrienden of gewoon te genieten van de sfeer – bij Het Noorden is het altijd raak. Speels, gastvrij en helemaal Oer-Achterhoeks.
🎉 Toegang = gratis
📍 Locatie: Markt Aalten + Het Noorden van Aalten
📅 Thema’s & bands volgen later – houd onze socials in de gaten!